تبلیغات
در هم بر هم - باید خواهران دینی‌ را به ایران بفرستیم!
در هم بر هم
 

باید ارسـال خواهران دـینی به ایـران را بررسی کنیـم و موانع آن را هرچه سریعتر برطرف سازیم، امیدوراریم که در این چند روز آینـده این مشکل برطرف شـود.

به گزارش پایگاه جوان انقلابی ؛ شـیخ «عبـدالعزیز آل الشیخ» مفتی عربسـتان سعودی در آخرین اظهارات خود مدعی شد که برای رفع خطر زیاد شدن شیعیان باید خواهران دینی ما برای ازدیاد نسـل برادران اهل سنت در ایران دست به کار شده و به ایران بروند.

وی که چند روز پیش نیز اظهارات مشابهی را مطرح کرده بود، در ادامــه افزود: اخیرا مراجع تقلید شیعه، شیعیان را تشویق به ازدیاد نسل می کنند، ماهم باید باتمامی قوا دست به کار شویم و نگذاریم شیعیان در ایران زیاد شوند.

وی در ادامه افزود: از تمامی مسلمانان درخواست داریم که به کـمک اهل سنت ایران به پاخیزند و باکمک های خود اقدام شیعیان را سرنگون سازند.

او همچنین گفت: من به عنوان مفتی عربستان، شخصا هر ماه مبـلغ یک میـلیون دلار به برادران ایرانیم کمک می کنم تا که اقدام به تولید مثل کنند.

مفتی آل سعود در پایان گفت: باید ارسال خـواهران دینی به ایران را بررسی کنیم و موانع آن را هرچه سریعتر برطرف سازیم، امیدوراریم که در این چند روز آینده این مشکل برطرف شود.

ـ

javanenghelabi - vahabi

نوع مطلب :
برچسب ها :
 
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : آزاد نگر

مطالب اخیر
موضوعات
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبـلاگ چیست؟ (لطفاً نظر بدهید.)
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Instagram وصیت شهدا جنگ دفاع مقدس